Tvorba webu na míru

Tvorba webu na míru

Nabízíme tvorbu webových stránek nebo e-shopu přesně podle potřeb zákazníka. Seznámíme vás, se všemi funkcemi, které moderní webová stránka musí mít, následně spolu vytvoříme technické zadaní a připravíme pro vás drátěný model webu. Na základě modelu dodáme graficky návrh. Poté co graficky návrh schválíte, naprogramujeme webové stránky, seznámíme vás s redakčním systémem. Tento postup nám umožňuje dodávat zákazníku web maximálně odpovídající jeho představám.

Více
Propagace ve vyhledávači (PPC)

Propagace ve vyhledávači (PPC)

Chcete rychle a efektivně zviditelnit svou webovou stánku na internetu? Mate e-shop a chcete se co nejrychlejším způsobem dostat na přední pozici ve vyhledavačích a začít víc podávat? K tomu slouží PPC reklama ve vyhledavačích. Zajistíme založeni, analýzu klíčových slov, tvorbu sestav a inzerátu, nasadíme a spustíme vaší reklamu v co nejkratším termínu. Následně dokážeme reklamu optimalizovat a zajistit vetší množství návštěv za nižší cenu prokliku.

Více
Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Základem úspěšné webové prezentace je její vyhledatelnost. Zaměřujeme se především na zahraniční trhy. Zajistíme vám připravenost vaší webové prezentace pro správnou indexaci vyhledávacími systémy, připravíme kvalitní konkurence schopný obsah, unikátně vyplníme meta tagy jednotlivých cílových stránek, zajistíme následné vnější SEO podporu prostřednictvím tvorby zpětných odkazu, psaní a umístěni PR článku a dalších technik…

Více
Propagace v sociálních sítích

Propagace v sociálních sítích

V dnešní době, kdy je interakce s moderními komunikačními technologiemi každodenní neodmyslitelnou součástí života pro většinu lidí, je nanejvýš jisté, že o fenoménu sociálních slyšel, tedy až na jisté výjimky, naprosto každý. Sociální sítě, jejich používání a využívání všeho, co lidem nabízí, jsou pevnou součástí každodenního života podstatné části dnešní moderní společnosti.

Více
Aplikace pro mobilní zařízení

Aplikace pro mobilní zařízení

Není žádným tajemstvím, že v náš svět již dávno a velmi prudce vešli mobilní zařízení, s velmi pěknými a funkčními operačními systémy IOS (iPhone, iPad, iPod) a Android. U každého majitele jednoho z těchto systémů, postupně vzniká touha rozšířit jeho funkčnost pomocí aplikací, které mohou být nástrojem pro podniky, které mají být zaplaceny nebo zdarma. A pro on-line podnikání znamenají příležitost, realizovat své nápady prostřednictvím aplikace pro iOS iPhone, iPad, iPod a Android… Pokud máte představu, chcete implementovat s aplikacemi pro systémy iOS (iPhone, iPad, iPod) a Android – jsme připraveni Vám nabídnout služby v oblasti tvorby aplikací. Cena této služby závisí na složitosti vaší budoucí aplikace.

Více
Překlady webových stránek

Překlady webových stránek

Mate webové stránky v českém jazyce a chystáte se na nový trh? Zajistíme překlad vašich webových stránek do cizích jazyků, nasadíme překlady za vás. Spolu s tím dokážeme zajistit aj hosting pro vaše webové stránky ve statě do kterého zrovna hodláte expandovat, což vám umožní být maximálně blízko ke svým zákazníkům.

Více
Newsletter

Newsletter

Víte, jak skutečně uspět email marketingem?

Zaujmout v široké konkurenci na internetu vyžaduje um. Bez kvalitního internetového marketingu se neobejdete. Využíváte všech jeho možností? Jak jste na tom s e-mail marketingem, tedy s newslettery?

Více