Aplikace pro mobilní zařízení

Jsme skupina kreativců, která se dokonale vyzná nejen v běžných mobilních aplikacích a hrách na bázi chytrých telefonů s operačním systémem Android, ale také iOS pro Apple, Windows Phone atd. Náš kvalifikovaný tým vývojářů tedy bez problémů vytváří a spravuje mobilní aplikace a hry na základě požadavků pro iPod, iPhone, Android, Windows Phone 8 a další.

Za našimi specialisty v oblasti vytváření nových aplikací a her stojí neocenitelné zkušenosti, které jim pomáhají převést do reality neuvěřitelné nápady, to vše k naprosté spokojenosti koncového uživatele konkrétní aplikace. Během let práce na zakázkách v oboru jsme si získali respekt a důvěru na rozsáhlém trhu v oblasti IT technologií.

Naše práce je vysoce ceněna nejen v České republice, ale v současnosti především v zahraničí na cizojazyčných trzích. Pravidelně spolupracujeme se zahraničními klienty a partnery. Právě díky nim získáváme nejen nové zkušenosti a podněty, které intenzivně rozvíjí naše schopnosti a dovednosti, ale především zpětnou vazbu, jež je pro vývoj naší společnosti zásadní. To, že se jedná o zpětnou vazbu, která je zpravidla velmi pozitivní, je pro nás podnětem a současně také výzvou, proč neustále dodržovat vysoce nastavený standard a pracovat na jeho průběžném zvyšování a zkvalitňování kompletního spektra poskytovaných služeb. Vybudovali jsme si za roky působení na trhu renomé zodpovědné a schopné společnosti, která nabízí zadavatelům nadstandardní řešení.

V posledních letech jsme obsadili oddělený, ale zároveň velmi progresivně se rozvíjející výklenek ve světě mobilních 3D her, naši specialisté již dokázali vyrobit více než pět desítek podobných her. Produkování mobilních her se stalo nedílnou součástí každodenní práce a významným segmentem z nabídky produkce naší společnosti, do níž patří kreativní vyvíjení mobilních aplikací pro systémy iOS, Android a Windows Phone. Vaše požadavky jsou pro naše odborníky doslova výzvou a splnění zadaných parametrů je pouze potvrzením našich standardů, které klientům zaručujeme. Spokojený uživatel je pro naši společnost na prvním místě a na to klademe při vytváření aplikací a her pro iPod, iPhone, Android, Windows Phone 8 intenzivní důraz.

Rok od roku získáváme při řešení mnohdy komplikovaných a nestandardních problémů stále více zkušeností – pro naše odborníky jsou tyto možnosti jednou z řady dalších výzev ke kvalitnímu zpracování tak, aby byli uživatelé skutečně maximálně spokojeni. Vývoj mobilních aplikací vytváří nástroje a další od toho se odvíjející možnosti, které často výrazně zjednodušují život lidí v každodenním životě. Pomáhají v mnoha oblastech běžného života a denního fungování například v oblasti vzdělávání, zdravotnictví čí podnikání a řadě dalších. Pro uživatele je navíc bez pochyb velmi výhodné, když má vše takzvaně po ruce – je tedy možné řešit důležité a případné aktuálně vzniknuvší obchodní problémy přímo s iPhonem, iPadem, obchodem Mobile Store.

Pokud máte nápad a chcete ho přetvořit do reality – jsme kdykoliv připraveni vám v tom pomoci!


Mobilní 3D hry

Máme řadu zkušeností v oblasti tvorby populárních mobilních 3D her pro iOS a Android zařízení, na nichž stále pracují nejlepší odborníci v této oblasti.

Obchodní aplikace

Nabízejí velké příležitosti pro klienty a zaměstnance. Na základě výsledků těchto obchodních aplikací mohou zůstat stále informováni o nejnovějším vývoji a učinit díky nim rychlá a současně důležitá obchodní rozhodnutí.

Pojízdné prodejny

Mobilní obchod se stane novým kanálem pro zisky daného podnikání. Pojízdné prodejny výrazně rozšiřují kontingent návštěvníků, kteří budou moci nakupovat přímo ze svého mobilního zařízení bez jakýchkoliv omezení.

Média Aplikace

Pravděpodobně to nebude trvat dlouho a digitální technologie nahradí tradiční média. Vzhledem k jednoduchosti a snadnosti jejich použití se na ně spoléhá stále více lidí. Narůstající množina běžných uživatelů získává informace prostřednictvím svých mobilních zařízení, s nimiž jsou prakticky v neustálém a každodenním kontaktu.


 

Při navrhování aplikací a her pro iPod, iPhone, Android, Windows Phone 8 a další vždy bereme v potaz všechna přání a veškeré požadavky zákazníků. V průběhu procesu produkování aplikací či her se zadavateli jednotlivé kroky dle potřeby konzultujeme a pracujeme s konkrétními připomínkami. Naším cílem je maximální spokojenost klienta a podle toho také přistupujeme ke každé zakázce individuálně – vždy připravujeme kompletní technickou dokumentaci a také garantujeme plnou podporu aplikací v budoucnosti. Ručíme za to, že budete maximálně spokojeni s naší vzájemnou spoluprací.

Proč je lepší spolupracovat s námi:

  • ­ jsme zodpovědný tým, který vždy dotáhne práci až do konce,
  • ­ zaručujeme celoživotní podporu,
  • ­ pracujeme nejen v České republice, ale i v zahraničí,
  • ­ máme neocenitelné zkušenosti nabyté díky mnohaleté činnosti v oboru IT technologií.